KARTA TOWARU O ID: 2561
Supermicro MBD-X10SLL-F, Single SKT, Intel C222 Chipset, SATA, 2xGbE, IPMI Bulk
Producent:
Supermicro
Kod produktu:
MBD-X10SLL-F-B
EAN:
672042133734
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Form Factor | uATX |
|---|---|
| Dimensions | 9.6" x 9.6" |
| CPU Socket | LGA 1150 (Socket H3) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Xeon E3-1200v3 Intel Xeon E3-1200v4 |
| Chipset | Intel C222 Lynx Point |
| Memory Type | DDR3 ECC UDIMM |
| Memory Speed | 1600 MHz 1333 MHz |
| # of DIMM's | 4 |
| Max Memory Size | 32 GB |
| Integrated GPU | Aspeed AST2400 |
| # of PCIe x8 3.0 | 2 |
| # of PCIe x4 2.0 | 1 |
| # of USB Ports | 1 x USB 3.0 (rear) 1 x USB 3.0 Type A 4 x USB 2.0 (rear) 2 x USB 2.0 (header) |
| # of SATA Ports | 6 |
| # of SATA DOM power | 1 |
| Storage Controllers | 2 x AHCI iSATA 6Gb/s 4 x AHCI iSATA 3Gb/s |
| Integrated RAID | 0,1,5,10 |
| # of Serial Ports | 1 x Fast UART 16550 (rear) 1 x Fast UART 16550 (header) |
| # of 1GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel i217 Gigabit Ethernet Intel i210 Gigabit Ethernet |
| Integrated BMC | IPMI 2.0 KVM-over-LAN Virtual Media over LAN IPMI Dedicated RJ45 PHY |
| BMC chip | Aspeed AST2400 |
| TPM | 1 x TPM 1.2 20-pin Header |
| Uwagi | PCI-Express Slots Configuration: 1x PCI-E 3.0 x8 (in x16) slot 1x PCI-E 3.0 x8 slot 1x PCI-E 2.0 x4 (in x8) slot |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!
Zobacz także
1075.30 zł netto1322.62 zł brutto
0 szt.
1054.29 zł netto1296.78 zł brutto
0 szt.
856.88 zł netto1053.96 zł brutto
0 szt.
915.68 zł netto1126.29 zł brutto
0 szt.
898.88 zł netto1105.62 zł brutto
0 szt.
806.47 zł netto991.96 zł brutto
0 szt.
789.67 zł netto971.29 zł brutto
0 szt.
730.87 zł netto898.97 zł brutto
0 szt.
621.66 zł netto764.64 zł brutto
0 szt.
604.85 zł netto743.97 zł brutto
0 szt.
651.06 zł netto800.80 zł brutto
0 szt.







