KARTA TOWARU O ID: 7473
Supermicro SuperServer SYS-510D-8C-FN6P Mini-1U UP 4xSFF 2x1GbE 2x25GbE 2x1GbE IPMI FIX PSU
Producent:
Supermicro
Kod produktu:
SYS-510D-8C-FN6P
EAN:
672042498130
UWAGA !!!
Oferowany produkt to platforma służąca do budowy swojej własnej konfiguracji ( nie zawiera CPU, RAM czy HDD ). Jeżeli potrzebujesz kupić gotowy system wraz z CPU, RAM, HDD/SDD oraz innymi opcjami koniecznie wyślij do nas zapytanie. Posiadamy najlepsze ceny i dostępność na pełne konfiguracje. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne do zakupionych u nas systemów.
| Category | Intel QuickAssist Technology Retail Application, Firewall, Gateway, uCPE |
|---|---|
| Order option | Barebone |
| Chassis Form Factor | Rack 1U |
| CPU Socket | FCBGA-2227 |
| CPU Installed | Intel Xeon D-1736NT |
| # of CPU sockets (per node) | 1 |
| Max CPU TDP | 67 W |
| Chipset | System on Chip |
| Memory Type | DDR4 ECC RDIMM |
| Memory Speed | 2933 MHz |
| # of DIMM's | 4 |
| Max Memory Size | 256 GB |
| Integrated GPU | ASPEED AST2600 |
| # of 2.5 fixed bays | 4 |
| # of PCIe x16 4.0 | 1 |
| # of USB Ports | 2 x USB 3.0 |
| Storage interface | Native SATA |
| # of M.2 2280 | 1 |
| # of 25GbE Ports | 2 x SFP28 |
| # of 1GbE Ports | 4 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel i210 Intel SOC Intel i350-AM2 |
| Integrated BMC | IPMI Dedicated RJ45 |
| BMC chip | ASPEED AST2600 |
| TPM | 1 x TPM 2.0 10-pin Header |
| Power Supply | Fixed |
| PSU Wattage | 200 W |
| PSU Certification | 80+ Gold |
| Chassis Dimensions | 43 x 437 x 249 mm |
| Uwagi | 1 x M.2 NVMe lub 2 x M.2 SATA3 1 x M-KEY 1 x B-KEY, 1 x E-KEY 2280/2230/3042/3052 |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

