KARTA TOWARU O ID: 7480
Supermicro SuperServer SYS-211SE-31A 2U UP 1GbE RED PSU
Producent:
Supermicro
Kod produktu:
SYS-211SE-31A
EAN:
672042514267
UWAGA !!!
Oferowany produkt to platforma służąca do budowy swojej własnej konfiguracji ( nie zawiera CPU, RAM czy HDD ). Jeżeli potrzebujesz kupić gotowy system wraz z CPU, RAM, HDD/SDD oraz innymi opcjami koniecznie wyślij do nas zapytanie. Posiadamy najlepsze ceny i dostępność na pełne konfiguracje. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne do zakupionych u nas systemów.
| Category | Multi-Access Edge Computing Flex-RAN, Open-RAN vBBU |
|---|---|
| Order option | Barebone |
| Chassis Form Factor | Rack 2U |
| # of systems (nodes) | 3 |
| CPU Socket | LGA 4677 (Socket E) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable 4th Gen |
| Max CPU TDP | 350 W |
| Chipset | C741 |
| Memory Type | DDR5 ECC RDIMM |
| Memory Speed | 5600 MT/s |
| Max Memory Size (per node) | 2 TB |
| # of PCIe x16 5.0 (per node) | 3 |
| # of M.2 22110 (per node) | 2 |
| # of Serial Ports | 1 x Fast Uart 16550 (header) |
| # of 1GbE Ports (per node) | 1 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel i210 |
| Integrated BMC | IPMI Dedicated RJ45 |
| BMC chip | ASPEED AST2600 |
| TPM | 1 x TPM 2.0 10-pin Header |
| Power Supply | Redundant |
| PSU Wattage | 2000 W |
| PSU Certification | 80+ Platinum |
| Rack Rails | optional |
| Chassis Dimensions | 88 x 449 x 430 mm |
| Uwagi | PCI-Express Slots Configuration: 1 x PCIe 5.0 x16 HHHL slot(s) 2 x PCIe 5.0 x16 FHHL slots |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

