KARTA TOWARU O ID: 3259
Supermicro SuperServer SYS-2029U-TRT 2U DP 24xSFF 2x10GbE RED PSU
Producent:
Supermicro
Kod produktu:
SYS-2029U-TRT
EAN:
672042263899
|
|
|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
UWAGA !!!
Ze względu na wysoki stopień integracji platforma dostępna jest tylko i wyłącznie jako gotowy system wraz z CPU, RAM i HDD oraz dodatkowymi kartami rozszerzeń. Prosimy o kontakt z nami w celu przedstawienia oferty na interesującą Państwa konfigurację.
| Chassis Form Factor | Rack 2U |
|---|---|
| CPU Socket | LGA 3647 (Socket P) |
| # of CPU sockets | 2 |
| Supported CPU's | Intel Xeon Scalable 2nd Gen Intel Xeon Scalable 1st Gen |
| Max CPU TDP | 205 W |
| Chipset | Intel C621 |
| Memory Type | DDR4 ECC LRDIMM DDR4 ECC RDIMM |
| Memory Speed | 2666 MHz 2400 MHz 2133 MHz |
| # of DIMM's | 24 |
| Max Memory Size | 3072 GB |
| Integrated GPU | Aspeed AST2500 |
| # of 2.5 hot-swap bays | 24 |
| Backplanes | SAS3/SATA3 |
| # of PCIe x16 3.0 | 1 |
| # of PCIe x8 3.0 | 7 |
| # of USB Ports | 2 x USB 3.0 (rear) 2 x USB 3.0 (on board header) 1 x USB 3.0 Type A |
| # of SATA Ports | 14 |
| # of Super DOM | 2 |
| Storage Controllers | 8 x AHCI iSATA 6Gb/s 6 x sSATA 6Gb/s |
| Integrated RAID | 0,1,5,10 |
| # of Serial Ports | 1 x Fast UART 16550 (header) |
| # of 10GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel x540 Dual Port 10 Gigabit Base-T (AOC-2UR68-i2XT) |
| Integrated BMC | IPMI Dedicated RJ45 |
| BMC chip | Aspeed AST2500 |
| Power Supply | Redundant |
| PSU Wattage | 1000 W |
| PSU Certification | 80+ Titanium |
| Chassis Dimensions | 437 x 89 x 705mm |
| Uwagi | Hot-swap Configuration: 24x Hot-swap 2.5" drive bays: 14x SATA3 (optional 20x SAS3+4x NVMe/SAS3) 1x M.2 NVMe & 1x M.2 SATA3 via optional RSC-UMR-8 2x M.2 NVMe via optional AOC-SLG3-2M2 |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

