KARTA TOWARU O ID: 7470
Supermicro SuperServer SYS-111AD-HN2 1U UP 2xSFF 2x2.5GbE IPMI FIX PSU
Producent:
Supermicro
Kod produktu:
SYS-111AD-HN2
EAN:
672042514434
UWAGA !!!
Oferowany produkt to platforma służąca do budowy swojej własnej konfiguracji ( nie zawiera CPU, RAM czy HDD ). Jeżeli potrzebujesz kupić gotowy system wraz z CPU, RAM, HDD/SDD oraz innymi opcjami koniecznie wyślij do nas zapytanie. Posiadamy najlepsze ceny i dostępność na pełne konfiguracje. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne do zakupionych u nas systemów.
| Category | Compact 1U Network Security Office Server, DVR/NVR |
|---|---|
| Order option | Barebone |
| Chassis Form Factor | Rack 1U |
| CPU Socket | LGA 1700 (Socket V) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Core 12th Gen. Intel Core 13th Gen. |
| Max CPU TDP | 80 W |
| Chipset | R680E |
| Memory Type | DDR5 ECC UDIMM |
| Memory Speed | 4400 MT/s |
| # of DIMM's | 4 |
| Max Memory Size | 128 GB |
| # of 2.5 hot-swap bays | 2 |
| Backplanes | SAS/SATA |
| # of PCIe x16 5.0 | 1 |
| # of USB Ports | 4 x USB 3.2 Gen2 |
| Storage interface | Native SATA |
| Storage Controllers | Intel R680E |
| # of M.2 22110 | 1 |
| # of Serial Ports | 4 x Fast UART 16550 (header) |
| # of 2.5GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel i225LM |
| Integrated BMC | IPMI Dedicated RJ45 |
| TPM | 1 x TPM 2.0 10-pin Header |
| Power Supply | Fixed |
| PSU Wattage | 200 W |
| PSU Certification | 80+ Gold |
| Chassis Dimensions | 43 x 437 x 287 mm |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

