KARTA TOWARU O ID: 6605
Supermicro SuperServer SYS-110P-FRDN2T 1U UP 2xSFF 2x10GbE IPMI RED PSU
Producent:
Supermicro
Kod produktu:
SYS-110P-FRDN2T
EAN:
672042453566
UWAGA !!!
Oferowany produkt to platforma służąca do budowy swojej własnej konfiguracji ( nie zawiera CPU, RAM czy HDD ). Jeżeli potrzebujesz kupić gotowy system wraz z CPU, RAM, HDD/SDD oraz innymi opcjami koniecznie wyślij do nas zapytanie. Posiadamy najlepsze ceny i dostępność na pełne konfiguracje. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne do zakupionych u nas systemów.
| Category | Multi-Access Edge Computing (MEC) Universal Customer Premise Equipment (uCPE) |
|---|---|
| Order option | Barebone |
| Chassis Form Factor | Rack 1U |
| CPU Socket | LGA 4189 (Socket P+) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Xeon Scalable 3rd Gen |
| Max CPU TDP | 205 W |
| Chipset | C621A |
| Memory Type | DDR4 ECC LRDIMM DDR4 ECC RDIMM |
| Memory Speed | 3200 MHz |
| # of DIMM's | 8 |
| Max Memory Size | 2 TB |
| Integrated GPU | ASPEED AST2600 |
| # of 2.5 fixed bays | 2 |
| # of PCIe x16 4.0 | 2 |
| # of USB Ports | 2 x USB 2.0 2 x USB 3.0 |
| Storage interface | Native SATA |
| Storage Controllers | Intel C621A |
| Integrated RAID | 0 1 |
| # of M.2 22110 | 1 |
| # of Serial Ports | 1 x Fast Uart 16550 (header) |
| # of 10GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel X550 |
| Integrated BMC | IPMI Dedicated RJ45 |
| BMC chip | ASPEED AST2600 |
| TPM | 1 x TPM 2.0 10-pin Header |
| Power Supply | Redundant |
| PSU Wattage | 600 W |
| PSU Certification | 80+ Platinum |
| Chassis Dimensions | 43 x 437 x 399 mm |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!
