KARTA TOWARU O ID: 6601
Supermicro SuperServer SYS-110C-FHN4T 1U UP 2xSFF 2x10GbE IPMI FIX PSU
Producent:
Supermicro
Kod produktu:
SYS-110C-FHN4T
EAN:
672042455515
UWAGA !!!
Oferowany produkt to platforma służąca do budowy swojej własnej konfiguracji ( nie zawiera CPU, RAM czy HDD ). Jeżeli potrzebujesz kupić gotowy system wraz z CPU, RAM, HDD/SDD oraz innymi opcjami koniecznie wyślij do nas zapytanie. Posiadamy najlepsze ceny i dostępność na pełne konfiguracje. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne do zakupionych u nas systemów.
| Category | Compact 1U Network Security Office Server, DVR/NVR |
|---|---|
| Order option | Barebone |
| Chassis Form Factor | Rack 1U |
| CPU Socket | LGA 1200 (Socket H5) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Xeon W-1200 Intel Core 11th Gen. Intel Core 10th Gen. |
| Max CPU TDP | 80 W |
| Chipset | W480E |
| Memory Type | DDR4 ECC UDIMM |
| Memory Speed | 2933 MHz |
| # of DIMM's | 4 |
| Max Memory Size | 128 GB |
| Integrated GPU | Intel HD Graphics |
| # of 2.5 fixed bays | 2 |
| Backplanes | SAS/SATA |
| # of USB Ports | 4 x USB 3.2 |
| Storage interface | Native SATA |
| Storage Controllers | Intel W480E |
| # of M.2 22110 | 1 |
| # of 10GbE Ports | 2 x RJ45 |
| # of 1GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel PHY I219LM Intel I210-AT X550 |
| Integrated BMC | IPMI Dedicated RJ45 |
| BMC chip | ASPEED AST2500 |
| TPM | 1 x TPM 2.0 10-pin Header |
| Power Supply | Fixed |
| PSU Wattage | 200 W |
| PSU Certification | 80+ Gold |
| Chassis Dimensions | 76 x 40.3 x 192 mm |
| Uwagi | PCI-Express Slots Configuration: 1 x PCIe 3.0 x16 HHHL |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

