KARTA TOWARU O ID: 2580
Supermicro MBD-X11SSD-F, Single SKT, Intel C236 Chipset, SATA,IPMI Bulk
Producent:
Supermicro
Kod produktu:
MBD-X11SSD-F-B
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Category | Server |
|---|---|
| Form Factor | WIO Proprietary |
| Dimensions | 4.75" x 16" |
| CPU Socket | LGA 1151 (Socket H4) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Xeon E3-1200v5 Intel Core i3 6th Gen. |
| Chipset | Intel C236 Skylake |
| Memory Type | DDR4 ECC UDIMM |
| Memory Speed | 2133 MHz 1866 MHz 1600 MHz |
| # of DIMM's | 4 |
| Max Memory Size | 64 GB |
| Integrated GPU | Aspeed AST2400 |
| # of PCIe x4 3.0 | 1 |
| # of PCIe x8 3.0 | 1 |
| # of USB Ports | 2 x USB 3.0 (header) 1 x USB 3.0 Type A |
| # of SATA Ports | 4 |
| # of SATA DOM power | 1 |
| Storage Controllers | 4 x AHCI iSATA 6Gb/s |
| Integrated RAID | 0,1,5,10 |
| # of Serial Ports | 1 x Fast UART 16550 (header) |
| # of 1GbE Ports | 1 x RJ45 |
| Integrated BMC | IPMI Dedicated RJ45 |
| BMC chip | Aspeed AST2400 |
| TPM | 1 x TPM 1.2 20-pin Header |
| Uwagi | PCI-Express Slots Configuration: 1 PCI-E 3.0 x8 (Micro LP) slot 1 PCI-E 3.0 x4 (in x8) |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

