KARTA TOWARU O ID: 1735
Supermicro MBD-X10SRG-F, Single SKT, Intel C612 Chipset, SATA, 2xGbE, IPMI
Producent:
Supermicro
Kod produktu:
MBD-X10SRG-F-O
EAN:
672042165292
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Form Factor | Proprietary |
|---|---|
| Dimensions | 7.71" x 16.64" |
| CPU Socket | LGA 2011 (Socket R3) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Xeon E5-2600v3 Intel Xeon E5-1600v3 |
| Chipset | Intel C612 Wellsburg |
| Memory Type | DDR4 ECC LRDIMM DDR4 ECC RDIMM |
| Memory Speed | 2133 MHz 1866 MHz 1600 MHz 1333 MHz |
| # of DIMM's | 8 |
| Max Memory Size | 512 GB |
| Integrated GPU | Aspeed AST2400 |
| # of PCIe x16 3.0 | 2 |
| # of PCIe x8 3.0 | 1 |
| # of USB Ports | 2 x USB 3.0 (rear) 1 x USB 3.0 (header) 1 x USB 3.0 Type A 6 x USB 2.0 (header) |
| # of SATA Ports | 10 |
| # of SATA DOM power | 2 |
| Storage Controllers | 6 x AHCI iSATA 6Gb/s 4 x sSATA 6Gb/s |
| Integrated RAID | 0,1,10 |
| Hardware RAID | 0,1,10 |
| # of Serial Ports | 1 x Fast UART 16550 (rear) |
| # of 1GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel i350 Dual Port Gigabit Ethernet |
| Integrated BMC | IPMI 2.0 KVM-over-LAN Virtual Media over LAN IPMI Dedicated RJ45 PHY |
| BMC chip | Aspeed AST2400 |
| TPM | 1 x TPM 1.2 20-pin Header |
| Uwagi | PCI-Express Slots Configuration: 1x PCI-E 3.0 x8 (in x16) slot |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!
Zobacz także
1285.31 zł netto1580.93 zł brutto
0 szt.
1255.91 zł netto1544.77 zł brutto
0 szt.
1377.72 zł netto1694.60 zł brutto
0 szt.
1360.92 zł netto1673.93 zł brutto
0 szt.
1352.52 zł netto1663.60 zł brutto
0 szt.
1759.96 zł netto2164.75 zł brutto
0 szt.
1734.75 zł netto2133.74 zł brutto
0 szt.
1885.97 zł netto2319.74 zł brutto
0 szt.
1869.17 zł netto2299.08 zł brutto
0 szt.
1239.11 zł netto1524.11 zł brutto
0 szt.
1222.31 zł netto1503.44 zł brutto
0 szt.
1184.51 zł netto1456.95 zł brutto
0 szt.







