KARTA TOWARU O ID: 2569
Supermicro MBD-X10SRA, Single SKT, Intel C612 Chipset, SATA, 2xGbE Bulk
Producent:
Supermicro
Kod produktu:
MBD-X10SRA-B
EAN:
672042176793
|
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
| Form Factor | ATX |
|---|---|
| Dimensions | 12" x 9.6" |
| CPU Socket | LGA 2011 (Socket R3) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Xeon E5-2600v4 Intel Xeon E5-2600v3 Intel Xeon E5-1600v3 |
| Chipset | Intel C612 Wellsburg |
| Memory Type | DDR4 ECC 3DS LRDIMM DDR4 ECC LRDIMM DDR4 ECC RDIMM DDR4 ECC UDIMM DDR4 non-ECC UDIMM |
| Memory Speed | 2400 MHz 2133 MHz 1866 MHz 1600 MHz |
| # of DIMM's | 8 |
| Max Memory Size | 512 GB |
| # of PCIe x16 3.0 | 4 |
| # of PCIe x4 2.0 | 2 |
| # of USB Ports | 6 x USB 3.0 (rear) 2 x USB 3.0 (header) |
| # of SATA Ports | 10 |
| Storage Controllers | 6 x AHCI iSATA 6Gb/s 4 x sSATA 6Gb/s |
| Integrated RAID | 0,1,5,10 |
| # of Serial Ports | 1 x Fast UART 16550 (header) |
| # of 1GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel i210-AT Dual Port Gigabit Ethernet |
| TPM | 1 x TPM 1.2 20-pin Header |
| Uwagi | PCI-Express Slots Configuration: 4x PCI-E 3.0 x16 slots (runs at 16/16/NA/8 or 16/8/8/8) 2x PCI-E 2.0 x1 (in x4) slots |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!
Zobacz także
1285.31 zł netto1580.93 zł brutto
0 szt.
1377.72 zł netto1694.60 zł brutto
0 szt.
1360.92 zł netto1673.93 zł brutto
0 szt.
1390.32 zł netto1710.09 zł brutto
0 szt.
1352.52 zł netto1663.60 zł brutto
0 szt.
1759.96 zł netto2164.75 zł brutto
0 szt.
1734.75 zł netto2133.74 zł brutto
0 szt.
1885.97 zł netto2319.74 zł brutto
0 szt.
1869.17 zł netto2299.08 zł brutto
0 szt.
1239.11 zł netto1524.11 zł brutto
0 szt.
1222.31 zł netto1503.44 zł brutto
0 szt.
1184.51 zł netto1456.95 zł brutto
0 szt.







