KARTA TOWARU O ID: 3585
Seagate Exos 10E2400 2.5" 2.4TB SAS 10K 256MB 4KN 16GB eMLC Flash (ST2400MM0129)
Producent:
Seagate
Kod produktu:
ST2400MM0129
| Zastosowanie | Serwery |
|---|---|
| Interfejs | SAS |
| Pojemność | 2400 GB |
| Przepustowość | 12 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 10000 RPM |
| Pamięć cache | 256 MB |
| Format | 2.5" |
| Temperatura pracy | 5° C do 55° C |
| Temperatura przechowywania | -40° C do 70° C |
| Sektor | 512E/4KN |
| Wysokość | 15.00 mm |
| Głębokość | 100.46 mm |
| Szerokość | 69.85 mm |
| Waga | 202 g |
| Gwarancja | 5 lat |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

