KARTA TOWARU O ID: 2034
Samsung 32GB 2400MHz DDR4 ECC CL17 DRx4 RDIMM (M393A4K40BB1-CRC)
Producent:
Samsung
Kod produktu:
M393A4K40BB1-CRC
The Samsung RDIMM with manufacturer reference M393A4K40BB1-CRC is a registered DIMM ECC DDR4 2400MHz 288Pin with 32GB capacity (4Gx72).
It is organized with 36 FBGA(78ball) 2Gx4 DRAM.
| Generacja | DDR4 |
|---|---|
| Pojemność | 32 GB |
| Taktowanie | 2400 MHz |
| Typ modułu | ECC RDIMM |
| Opóźnienie CAS | CL17 |
| Organizacja | 2Rx4 |
| Moduły w zestawie | 1 |
| Zasilanie | 1.20V |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

