KARTA TOWARU O ID: 5382
ASRock SPC621D8, 1xSKT LGA4189, 3Gen. Intel Xeon Scalable, C621A, 8xDIMM, SATA, 2xM.2, 2x1GbE, IPMI
Producent:
ASRockRack
Kod produktu:
SPC621D8
EAN:
4710483935763
SPC621D8
- ATX (12" x 9.6")
- Supports 3rd Gen Intel® Xeon® Scalable Processors
- 8 DIMM slots (1DPC), supports DDR4 RDIMM, LRDIMM, RDIMM/LRDIMM-3DS, and Intel® Optane™ Persistent Memory
- 4 PCIe4.0 x16, 3 PCIe4.0 x8
- Supports 1 M.2 (PCIe3.0 x4), 1 M.2 (PCIe3.0 x1 or SATA 6Gb/s)
- 13 SATA 6Gb/s (including 1 port from M.2)
- 2 RJ45 (1GbE) by Intel® i210
- Remote management (IPMI)
Specyfikacja
| Parametry płyty głównej | |
| Standard | ATX |
| Wymiary | 12" x 9.6" |
| Procesor | |
| CPU | Supports 3rd Gen Intel® Xeon® Scalable processors |
| Socket | Single Socket P+ (LGA 4189) |
| Chipset | Intel® C621A |
| Pamięć operacyjna | |
| Pojemność | 8 DIMM slots (1DPC) |
| Rodzaj | Supports DDR4 288-pin RDIMM, LRDIMM, RDIMM/LRDIMM-3DS, Intel® Optane™ Persistent Memory 200 series |
| DIMM Size Per DIMM | RDIMM: up to 64GB RDIMM-3DS: up to 256GB LRDIMM: up to 128GB LRDIMM-3DS: up to 256GB |
| DIMM Frequency | max. 3200MHz |
| Napięcie | 1.2V |
| Sloty rozszerzeń | |
| PCIe x 16 | SLOT7: PCIe4.0 x16* SLOT5: PCIe4.0 x16* SLOT3: PCIe4.0 x16* SLOT1: PCIe4.0 x16 * SLOT7/5/3 auto-switch to PCIe4.0 x8 when SLOT6/4/2 occupied |
| PCIe x 8 | SLOT6: PCIe4.0 x8 SLOT4: PCIe4.0 x8 SLOT2: PCIe4.0 x8 |
| Magazynowanie | |
| Kontroler SATA | Intel® C621A (13 SATA 6Gb/s; RAID 0/1/5/10): 1 Mini-SAS HD, 6 SATA 7-pin, 2 SATA DOM, 1 M.2 |
| M.2 slot | 1 M-key (PCIe3.0 x4), supports 22110/2280/2242 form factor 1 M-key (PCIe3.0 x1 or SATA 6Gb/s), supports 22110/2280/2242 form factor |
| Ethernet | |
| Additional GbE Controller | Intel® i210: 2 RJ45 (1GbE) |
| Zarządzanie | |
| Kontroler BMC | ASPEED AST2500 |
| IPMI Dedicated GLAN | 1 x Realtek RTL8211E for dedicated management GLAN |
| Grafika | |
| Kontroler | ASPEED AST2500 |
| VRAM | DDR4 16MB |
| Tylny panel I/O | |
| Port VGA | 1 DB15 |
| Port USB 3.0 | 4 Type-A (USB3.2 Gen1) |
| Port Lan | 2 RJ45 (1GbE) |
| Dedicate LAN | 1 dedicated IPMI |
| UID Button/UID LED | 1 |
| Złącza wewnętrzne | |
| Port śledź COM | 1 |
| Złącze panelu AUX | 1 (18-pin): chassis intrusion, system fault LED, LAN1/LAN2 activity LED, locate, SMBus |
| Złącze TPM | 1 (17-pin, LPC), 1 (13-pin, SPI) |
| Złącze czujnika temperatury | 1 |
| Złącze IPMB | 1 |
| Złącze VGA | 1 |
| Brzęczyk | 1 |
| Złącze wentylatorów | 5 (6-pin) |
| Złącze panelu USB 3.2 (Gen1) | 1 (19-pin, 2 USB3.2 Gen1) |
| Złącze panelu USB 2.0 | 1 (9-pin, 2 USB2.0) |
| Port USB 2.0 Type A | 1 (Type-A, 1 USB2.0) |
| NMI Header | 1 |
| System Panel | 1 (9-pin): power switch, reset switch, system power LED, HDD activity LED |
| Głośnik | 1 |
| BMC_SMB Header | 1 |
| SGPIO Header | 1 |
| VROC KEY | 1 |
| Power Connector | 1 (24-pin, ATX main power), 1 (8-pin, ATX 12V), 1 (4-pin, ATX 12V), 1 (3-pin, SATA power) |
| ME/SPS Recovery | 1 |
| Clear CMOS | 1 (contact pads) |
| NC-SI | 1 |
| Onboard LED | |
| Standby PWR LED 5vsb | 1 |
| Port 80 LED | 1 |
| Fan Fail LED | 5 |
| BIOS | |
| Rodzaj BIOS | 256Mb SPI Flash ROM |
| Cechy BIOS | AMI UEFI BIOS |
| Hardware Monitor | |
| Temperatura | CPU, PCH, MB, Card side Temperature Sensing |
| Wentylator | CPU/Rear/Front Fan Tachometer CPU Quiet Fan (Allow Chassis Fan Speed Auto-Adjust by CPU Temperature) CPU/Rear/Front Fan Multi-Speed Control |
| Napięcie | +12V, +5V, +3.3V, CPU Vcore, DRAM, 1.05V_PCH, +BAT, 3.3VSB, 5VSB |
| Środowisko | |
| Temperatura | Operation temperature: 10°C ~ 35°C / Non operation temperature: -40°C ~ 70°C |
| Humidity | Non operation humidity: 20% ~ 90% ( Non condensing) |
Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadamiania. Marka i nazwy produktów są znakami towarowymi ich właścicieli. Działanie konfiguracji innych niż wynikające ze specyfikacji nie jest gwarantowane.
| Category | Server |
|---|---|
| Form Factor | ATX |
| Dimensions | 12" x 9.6" |
| CPU Socket | LGA 4189 (Socket P+) |
| Supported CPU's | Intel Xeon Scalable 3rd Gen |
| Chipset | C621A |
| Memory Type | DDR4 ECC RDIMM DDR4 ECC LRDIMM DDR4 ECC 3DS RDIMM DDR4 ECC 3DS LRDIMM |
| Memory Speed | 3200 MHz |
| # of DIMM's | 8 |
| Max Memory Size | 2048 GB |
| Integrated GPU | ASPEED AST2500 |
| # of PCIe x16 4.0 | 4 |
| # of PCIe x8 4.0 | 3 |
| # of USB Ports | 4 x USB 3.2 (rear) 2x USB 3.2 (header) 2 x 2.0(header) 1 x USB 2.0 (port) |
| # of SATA Ports | 8 |
| # of SATA DOM power | 2 |
| # of SAS Ports | 1 |
| Integrated RAID | 0,1,5,10 |
| # of 1GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Integrated BMC | IPMI Dedicated RJ45 |
| BMC chip | ASPEED AST2500 |
| TPM | 1 x TPM 2.0 17-pin Header |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

