KARTA TOWARU O ID: 7219
Xeon E-2468 8C/16T 2.60/5.20 GHz 24MB 4800MT/s 16.00 GT/s 65W, Tray
Producent:
Intel
Kod produktu:
CM8071505024706
EAN:
672042914814
| Architektura | Raptor Lake |
|---|---|
| Gniazdo CPU | LGA 1700 (Socket V0) |
| Ilość rdzeni | 8 |
| Ilość wątków | 16 |
| Taktowanie CPU | 2.60 GHz |
| Taktowanie Turbo | 5.20 GHz |
| Cache | 24 MB |
| Litografia | 7 nm |
| Obsługiwane pamięci | DDR5 UDIMM |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Taktowanie pamięci | 4800 MT/s |
| Ilość kanałów pamięci | 2 |
| Obsługa pamięci ECC | Tak |
| Max CPU TDP | 65 W |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!
Zobacz także
1519.59 zł netto1869.10 zł brutto
7 szt.
1282.07 zł netto1576.95 zł brutto
16 szt.
2303.43 zł netto2833.22 zł brutto
2 szt.
1266.58 zł netto1557.89 zł brutto
0 szt.
1484.96 zł netto1826.50 zł brutto
0 szt.
2201.96 zł netto2708.41 zł brutto
0 szt.
2402.14 zł netto2954.63 zł brutto
0 szt.


