KARTA TOWARU O ID: 7218
Xeon E-2434 4C/8T 3.40/5.00 GHz 12MB 4800MT/s 16.00 GT/s 55W, Tray
Producent:
Intel
Kod produktu:
CM8071505025205
EAN:
672042914777
| Architektura | Raptor Lake |
|---|---|
| Gniazdo CPU | LGA 1700 (Socket V0) |
| Ilość rdzeni | 4 |
| Ilość wątków | 8 |
| Taktowanie CPU | 3.40 GHz |
| Taktowanie Turbo | 5.00 GHz |
| Cache | 12 MB |
| Litografia | 7 nm |
| Obsługiwane pamięci | DDR5 UDIMM |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Taktowanie pamięci | 4800 MT/s |
| Ilość kanałów pamięci | 2 |
| Maks. przepustowość pamięci | 460,8 GB/s |
| Obsługa pamięci ECC | Tak |
| Max CPU TDP | 55 W |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!
Zobacz także
1517.79 zł netto1866.88 zł brutto
4 szt.
2939.61 zł netto3615.72 zł brutto
10 szt.
2512.95 zł netto3090.93 zł brutto
20 szt.
1258.61 zł netto1548.09 zł brutto
0 szt.
1475.61 zł netto1815.00 zł brutto
0 szt.
1992.80 zł netto2451.14 zł brutto
0 szt.
2387.02 zł netto2936.04 zł brutto
0 szt.


