KARTA TOWARU O ID: 5125
Xeon E-2336 6C/12T 2.90/4.80 GHz 12MB 3200MHz 8.00 GT/s 65W, Tray
Producent:
Intel
Kod produktu:
CM8070804495816
| Architektura | Rocket Lake |
|---|---|
| Gniazdo CPU | LGA 1200 (Socket H5) |
| Ilość rdzeni | 6 |
| Ilość wątków | 12 |
| Taktowanie CPU | 2.90 GHz |
| Taktowanie Turbo | 4.80 GHz |
| Magistrala | 8 GT/s |
| Cache | 12 MB |
| Litografia | 14 nm |
| Obsługiwane pamięci | DDR4 UDIMM |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Taktowanie pamięci | 3200 MHz |
| Ilość kanałów pamięci | 2 |
| Maks. przepustowość pamięci | 50 GB/s |
| Obsługa pamięci ECC | Tak |
| Max CPU TDP | 65 W |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

