KARTA TOWARU O ID: 3936
WD RED Pro 3.5", 6TB, SATA/600, 256MB (WD6003FFBX)
Producent:
Western Digital
Kod produktu:
WD6003FFBX
| Zastosowanie | NAS |
|---|---|
| Interfejs | SATA |
| Pojemność | 6 TB |
| Przepustowość | 6 Gb/s |
| Prędkość obrotowa | 7200 RPM |
| Pamięć cache | 256 MB |
| Format | 3.5" |
| Temperatura pracy | 5° C do 60° C |
| Temperatura przechowywania | -40° C do 70° C |
| Wysokość | 26.10 mm |
| Głębokość | 147.00 mm |
| Szerokość | 101.60 mm |
| Waga | 720 g |
| Gwarancja | 5 lat |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

