KARTA TOWARU O ID: 7439
Supermicro SuperServer SYS-110D-14C-FRDN8TP 1U UP 2xSFF 4x1GbE 2x25G 2x 10G IPMI RED PSU
Producent:
Supermicro
Kod produktu:
SYS-110D-14C-FRDN8TP
EAN:
672042510696
UWAGA !!!
Oferowany produkt to platforma służąca do budowy swojej własnej konfiguracji ( nie zawiera CPU, RAM czy HDD ). Jeżeli potrzebujesz kupić gotowy system wraz z CPU, RAM, HDD/SDD oraz innymi opcjami koniecznie wyślij do nas zapytanie. Posiadamy najlepsze ceny i dostępność na pełne konfiguracje. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne do zakupionych u nas systemów.
| Category | Networking Application, Firewall uCPE, Telecom Application |
|---|---|
| Order option | Barebone |
| Chassis Form Factor | Rack 1U |
| CPU Socket | FCBGA-2579 |
| CPU Installed | Intel Xeon D-2766NT |
| # of CPU sockets | 1 |
| Max CPU TDP | 120 W |
| Chipset | System on Chip |
| Memory Type | DDR4 ECC LRDIMM DDR4 ECC RDIMM |
| Memory Speed | 2933 MHz 2666 MHz 2400 MHz |
| # of DIMM's | 4 |
| Max Memory Size | 512 GB |
| Integrated GPU | ASPEED AST2600 |
| # of 2.5 fixed bays | 2 |
| # of PCIe x16 4.0 | 1 |
| # of USB Ports | 2 x USB 3.0 |
| # of M.2 2280 | 1 |
| # of 25GbE Ports | 2 x SFP28 |
| # of 10GbE Ports | 2 x RJ45 |
| # of 1GbE Ports | 4 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel I350 Intel X550 Intel SOC |
| Integrated BMC | IPMI Dedicated RJ45 |
| BMC chip | ASPEED AST2600 |
| TPM | 1 x TPM 2.0 10-pin header |
| Power Supply | Redundant |
| PSU Wattage | 600 W |
| Rack Rails | Included |
| Chassis Dimensions | 43 x 437 x 399 mm |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

