PRODUCT INFO ID: 8727
Supermicro MBD-X14SAZ-F, 1xSKT LGA1851, Intel Core Ultra, W880, SATA, 2x2.5GbE, M.2, bulk
Manufacturer
Supermicro
Part number:
MBD-X14SAZ-F-B
| Category | Embedded |
|---|---|
| Form Factor | Micro-ATX |
| Dimensions | 24.38cm x 24.38 cm |
| CPU Socket | LGA 1851 (Socket V1) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Core Ultra 9 Series 2 Intel Core Ultra 7 Series 2 Intel Core Ultra 5 Series 2 |
| Max CPU TDP | 125 W |
| Chipset | W880 |
| Memory Type | DDR5 ECC UDIMM DDR5 non-ECC UDIMM |
| Memory Speed | 5600 MT/s |
| # of DIMM's | 4 |
| Max Memory Size | 192 GB |
| # of PCIe x16 5.0 | 1 |
| # of PCIe x4 4.0 | 2 |
| # of USB Ports | 2 x USB 3.2 4 x USB 2.0 |
| # of SATA Ports | 4 |
| Integrated RAID | 0 1 5 10 |
| # of M.2 22110 | 1 |
| # of Serial Ports | 2 x Fast UART 16550 (header) |
| # of 2.5GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel i226LM |
| TPM | 1 x TPM 2.0 10-pin Header |
There are currently no product reviews.
You may also like
2055.91 PLN net2528.77 PLN gross
1 pcs.
2923.46 PLN net3595.86 PLN gross
3 pcs.
2229.40 PLN net2742.16 PLN gross
30+ pcs.
2602.51 PLN net3201.09 PLN gross
5 pcs.
2273.57 PLN net2796.49 PLN gross
12 pcs.
2704.03 PLN net3325.96 PLN gross
3 pcs.
1935.83 PLN net2381.07 PLN gross
0 pcs.
1501.18 PLN net1846.45 PLN gross
0 pcs.








