PRODUCT INFO ID: 8336
Supermicro MBD-X14SAV-TLN4F, 1xSKT LGA1851, Intel Core Ultra, W880, SATA, 2x2.5GbE 2x10GbE, IPMI, bulk
Manufacturer
Supermicro
Part number:
MBD-X14SAV-TLN4F-B
| Category | Embedded |
|---|---|
| Form Factor | Flex ATX |
| Dimensions | 22.86cm x 18.42cm |
| CPU Socket | LGA 1851 (Socket V1) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Core Ultra 9 Series 2 Intel Core Ultra 7 Series 2 Intel Core Ultra 5 Series 2 |
| Max CPU TDP | 125 W |
| Chipset | W880 |
| Memory Type | DDR5 ECC SODIMM |
| Memory Speed | 6400 MT/s |
| # of DIMM's | 2 |
| Max Memory Size | 96 GB |
| # of PCIe x16 5.0 | 1 |
| # of PCIe x8 4.0 | 1 |
| # of USB Ports | 2 x USB 2.0 6 x USB 3.2 Gen2 |
| # of SATA Ports | 4 |
| Integrated RAID | 0 1 5 10 |
| # of M.2 2280 | 1 |
| # of Serial Ports | 1 x Fast UART 16550 (header) |
| # of 2.5GbE Ports | 2 x RJ45 |
| # of 10GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel I226LM Intel X550 |
| Integrated BMC | IPMI Dedicated RJ45 |
| BMC chip | ASPEED AST2600 |
| TPM | 1 x TPM 2.0 10-pin Header |
There are currently no product reviews.
You may also like
2055.91 PLN net2528.77 PLN gross
1 pcs.
2923.46 PLN net3595.86 PLN gross
3 pcs.
2229.40 PLN net2742.16 PLN gross
30+ pcs.
2273.57 PLN net2796.49 PLN gross
12 pcs.
2704.03 PLN net3325.96 PLN gross
3 pcs.
1935.83 PLN net2381.07 PLN gross
0 pcs.
1501.18 PLN net1846.45 PLN gross
0 pcs.
1939.48 PLN net2385.56 PLN gross
0 pcs.








