PRODUCT INFO ID: 8739
Supermicro MBD-X14SAV-LVDS-B, 1xSKT LGA1700, Intel Core 14th Gen., Q670E, SATA, 1xGbE 1x2.5GbE, 2xM.2, bulk
Manufacturer
Supermicro
Part number:
MBD-X14SAV-LVDS-B
| Category | Embedded |
|---|---|
| Form Factor | Mini-ITX |
| Dimensions | 17.02 cm x 17.02 cm |
| CPU Socket | LGA 1851 (Socket V1) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Core Ultra 9 Series 2 Intel Core Ultra 7 Series 2 Intel Core Ultra 5 Series 2 |
| Max CPU TDP | 65 W |
| Chipset | W880 |
| Memory Type | DDR5 ECC SODIMM DDR5 non-ECC SODIMM |
| Memory Speed | 6400 MT/s |
| # of DIMM's | 2 |
| Max Memory Size | 96 GB |
| # of PCIe x16 5.0 | 1 |
| # of USB Ports | 4 x USB 3.2 4 x USB 2.0 2 x USB 3.0 |
| # of SATA Ports | 4 |
| Integrated RAID | 0 1 5 10 |
| # of M.2 2230 | 1 |
| # of M.2 2280 | 1 |
| # of Serial Ports | 2 x Fast UART 16550 (header) |
| # of 2.5GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel I226LM |
| TPM | 1 x TPM 2.0 10-pin Header 1 x TPM 2.0 Onboard |
There are currently no product reviews.
You may also like
2046.86 zł net2517.64 zł gross
5 pcs.
2275.97 zł net2799.44 zł gross
12 pcs.
2704.03 zł net3325.96 zł gross
3 pcs.
1728.81 zł net2126.44 zł gross
0 pcs.
1928.99 zł net2372.66 zł gross
0 pcs.
1892.59 zł net2327.89 zł gross
0 pcs.
1495.88 zł net1839.93 zł gross
0 pcs.
2249.27 zł net2766.60 zł gross
0 pcs.
1932.63 zł net2377.13 zł gross
0 pcs.








