KARTA TOWARU O ID: 8986
Solidigm (Intel) SSD D3-S4620 Series 480GB, 2.5" SATA 6Gb/s, 3D4, TLC, 7mm
Producent:
Solidigm
Kod produktu:
SSDSC2KG480GZ1Z
| Interfejs | SATA |
|---|---|
| Technologia | TLC |
| Pojemność | 480 GB |
| Przepustowość | 6 Gb/s |
| Maks. prędkość odczytu | 550 MB/s |
| Maks. prędkość zapisu | 500 MB/s |
| IOPS 4kb random reads | 85000 |
| IOPS 4kb random writes | 48000 |
| Format | 2.5" |
| MTBF | 2000000 h |
| Endurance | 4.2 PBW |
| DWPD | 4.79 |
| Szyfrowanie | AES-256 |
| Wysokość | 7 mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!


