KARTA TOWARU O ID: 5489
Samsung 64GB 3200MHz DDR4 ECC CL22 DRx4 (16Gb) RDIMM (M393A8G40BB4-CWE)
Producent:
Samsung
Kod produktu:
M393A8G40BB4-CWE
AMD&Cascade Lake only !!!
| Generacja | DDR4 |
|---|---|
| Pojemność | 64 GB |
| Taktowanie | 3200 MHz |
| Typ modułu | ECC RDIMM |
| Opóźnienie CAS | CL22 |
| Organizacja | 2Rx4 |
| Moduły w zestawie | 1 |
| Zasilanie | 1.20V |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!
Zobacz także
3570.78 zł netto4392.06 zł brutto
4 szt.
4084.89 zł netto5024.42 zł brutto
30+ szt.
1223.59 zł netto1505.02 zł brutto
0 szt.


