KARTA TOWARU O ID: 4023
Intel Xeon E-2176G 6C/12T 3.70/4.70 GHz 12MB 2666MHz 8.00 GT/s 80W
Producent:
Intel
Kod produktu:
BX80684E2176G
| Architektura | Coffee Lake |
|---|---|
| Gniazdo CPU | LGA 1151 (Socket H4) |
| Ilość rdzeni | 6 |
| Ilość wątków | 12 |
| Taktowanie CPU | 3.70 GHz |
| Taktowanie Turbo | 4.70 GHz |
| Magistrala | DMI 8.0 GT/s |
| Cache | 12.00 MB |
| Litografia | 14 nm |
| Układ graficzny | Intel UHD Graphics P630 |
| Obsługiwane pamięci | DDR4 UDIMM |
| Maksymalna wielkość pamięci | 128 GB |
| Taktowanie pamięci | 2666 MHz |
| Ilość kanałów pamięci | 2 |
| Maks. przepustowość pamięci | 41.6 GB/s |
| Obsługa pamięci ECC | Tak |
| Max CPU TDP | 80 W |
Dla tego produktu nie napisano jeszcze recenzji lub oczekuje na akceptację przez obsługę!

