Witaj
Nieznajomy !
W koszyku znajduje się
0 szt. towaru na kwotę:
0.00zł
Polski English
      Jesteś tutaj:   Strona główna  |  Karty sieciowe
Wyszukiwanie
ZAAWANSOWANE
Kategorie
Opcje wyświetlania
Wszyscy Producenci:
Broadcom
Emulex
Intel
Mellanox
QLogic
Supermicro
Architektura
10GbE (27)
25GbE (1)
40GbE (2)
50GbE (1)
GbE (32)
Złącze
LC (MM) (7)
QSFP+ (2)
RJ45 (5)
SFP+ (15)
Okablowanie
MMF do 300m (7)
Skrętka kat.5e do 100m (2)
Skrętka kat.6a do 100m (3)
Twinaxial (Cu) do 5m (16)
Ilość portów
1 (10)
2 (19)
4 (3)
Typ złącza magistrali
PCI Express 2.0 x1 (1)
PCI Express 2.0 x4 (2)
PCI Express 2.0 x8 (7)
PCI Express 3.0 x8 (22)
Format
Full Height (1)
Low Profile (30)
Chipset
i350 (1)
Intel 82599 (1)
XE100 (2)
57840 (7)
Cena netto:
od zł   do



Lista produktów

Pokaż producenta:

Pokaż produkty:
Sortuj produkty wg:
Pokazuj produkty:

  Broadcom NetXtreme BCM5720-2P Dual-Port Ethernet Server Adapter

  Broadcom NetXtreme BCM5720-2P Dual-Port Ethernet Server Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Broadcom

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Broadcom NetXtreme BCM5720-2P Dual-Port Ethernet Server Adapter
Dodaj do koszyka:   Broadcom NetXtreme BCM5720-2P Dual-Port Ethernet Server Adapter

  Broadcom NetXtreme E-series P210p Dual port 10GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957412A4120AC)

  Broadcom NetXtreme E-series P210p Dual port 10GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957412A4120AC)
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» Broadcom

Cena netto: 1250.71zł

Cena brutto: 1538.37zł


Dodaj do schowka   Broadcom NetXtreme E-series P210p Dual port 10GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957412A4120AC)
Dodaj do koszyka:   Broadcom NetXtreme E-series P210p Dual port 10GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957412A4120AC)

  Broadcom NetXtreme E-Series P225p Dual port 25GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957414A4142CC)

  Broadcom NetXtreme E-Series P225p Dual port 25GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957414A4142CC)
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Broadcom

Cena netto: 1411.12zł

Cena brutto: 1735.68zł


Dodaj do schowka   Broadcom NetXtreme E-Series P225p Dual port 25GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957414A4142CC)
Dodaj do koszyka:   Broadcom NetXtreme E-Series P225p Dual port 25GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957414A4142CC)

  Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
Dodaj do koszyka:   Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
Dodaj do koszyka:   Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
Dodaj do koszyka:   Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
Dodaj do koszyka:   Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
Dodaj do koszyka:   Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
Dodaj do koszyka:   Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 1-2 dni
» Emulex

Cena netto: 963.03zł

Cena brutto: 1184.53zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14104B-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14104B-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» Emulex

Cena netto: 1048.73zł

Cena brutto: 1289.94zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14104B-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14104B-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Intel

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk
Dodaj do koszyka:   Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 24h
» Intel

Cena netto: 930.41zł

Cena brutto: 1144.40zł


Dodaj do schowka   Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk
Dodaj do koszyka:   Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1, retail bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1, retail bulk
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Intel

Cena netto: 1585.57zł

Cena brutto: 1950.25zł


Dodaj do schowka   Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1, retail bulk
Dodaj do koszyka:   Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1, retail bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Intel

Cena netto: 1829.80zł

Cena brutto: 2250.65zł


Dodaj do schowka   Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk
Dodaj do koszyka:   Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk

  Mellanox ConnectX-3 EN Network Interface Card 10GbE dual-port SFP+ MCX312A-XCBT

  Mellanox ConnectX-3 EN Network Interface Card 10GbE dual-port SFP+ MCX312A-XCBT
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Mellanox

Cena netto: 969.18zł

Cena brutto: 1192.09zł


Dodaj do schowka   Mellanox ConnectX-3 EN Network Interface Card 10GbE dual-port SFP+ MCX312A-XCBT
Dodaj do koszyka:   Mellanox ConnectX-3 EN Network Interface Card 10GbE dual-port SFP+ MCX312A-XCBT

  QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper

  QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper

  QLogic QLE3440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics

  QLogic QLE3440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» QLogic

Cena netto: 969.16zł

Cena brutto: 1192.07zł


Dodaj do schowka   QLogic QLE3440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE3440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics

  QLogic QLE3442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper

  QLogic QLE3442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: 1081.60zł

Cena brutto: 1330.37zł


Dodaj do schowka   QLogic QLE3442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE3442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper

  QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T

  QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T

  QLogic QLE3442-SR-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics

  QLogic QLE3442-SR-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   QLogic QLE3442-SR-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE3442-SR-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics

  QLogic QLE8440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE CNA DA Copper

  QLogic QLE8440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE CNA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   QLogic QLE8440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE CNA DA Copper
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE8440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE CNA DA Copper

  QLogic QLE8440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE CNA SR Optics

  QLogic QLE8440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE CNA SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   QLogic QLE8440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE CNA SR Optics
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE8440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE CNA SR Optics

  QLogic QLE8442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE CNA DA Copper

  QLogic QLE8442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE CNA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   QLogic QLE8442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE CNA DA Copper
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE8442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE CNA DA Copper

  QLogic QLE8442-SR-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE CNA SR Optics

  QLogic QLE8442-SR-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE CNA SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   QLogic QLE8442-SR-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE CNA SR Optics
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE8442-SR-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE CNA SR Optics

  Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter

  Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» Supermicro

Cena netto: 649.80zł

Cena brutto: 799.25zł


Dodaj do schowka   Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter
Dodaj do koszyka:   Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter
Lista od 1 do 32 (32 znalezionych) Strona:  1 
Twój koszyk
Ilość: 0 szt.
Suma: 0.00zł
Zamów!
  LISTA ZAKUPÓW:   ROZWIŃ ZWIŃ
Informacje
Kontakt
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Comset S.A.
30-799 Kraków, Łutnia 7

tel. 12 44 66 140
      12 44 66 141
      12 44 66 142
fax.12 44 41 909

sales@superstorage.pl

Intel Platinum Badge

LSI Premier Partner

HGST Strategic Business Partner

Seagate Premier Partner

Pracujemy w godzinach
Pon. - pt. 09:00 - 17:00
Najczęściej kupowane
1) Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk
1144.40zł

Dodaj do schowka Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk   Dodaj do koszyka: Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk
2) Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
1184.53zł

Dodaj do schowka Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter   Dodaj do koszyka: Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
3) QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T
QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T
zapytaj

Dodaj do schowka QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T   Dodaj do koszyka: QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T
4) Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk
Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk
zapytaj

Dodaj do schowka Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk   Dodaj do koszyka: Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk
5) Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter
Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter
799.25zł

Dodaj do schowka Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter   Dodaj do koszyka: Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter
6) Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk
Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk
2250.65zł

Dodaj do schowka Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk   Dodaj do koszyka: Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk
7) QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
zapytaj

Dodaj do schowka QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper   Dodaj do koszyka: QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper



Copyright ©2019 https://www.superstorage.pl
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Superstorage® jest znakiem zastrzeżonym COMSET S.A.
Powered by osC PRO Wszelkie prawa zastrzeżone.