KARTA TOWARU O ID: 8956
ASRock W880D4U, 1xSKT LGA 1851, Intel Core Ultra Desktop, W880, SATA, 2xM.2, 2xGbE, IPMI
W880D4U
ASRock Rack W880D4U to płyta główna serwerowa w formacie Micro-ATX (244 mm x 244 mm), zaprojektowana dla procesorów Intel Core™ Ultra Desktop (Series 2). Obsługuje pojedynczy socket LGA1851.
Wyposażona w 4 gniazda DIMM (2DPC), obsługuje pamięci DDR5 ECC/non-ECC UDIMM oraz CUDIMM. Posiada 1 slot PCIe 5.0 x16, 1 slot PCIe 5.0 x4, 2 porty MCIO (PCIe 5.0 x8 lub 2x PCIe 5.0 x4 oraz 2x PCIe 4.0 x4), 2 porty M.2 (PCIe 4.0 x4) oraz obsługę do 8 dysków SATA 6Gb/s. Za łączność odpowiadają 2 porty RJ45 1GbE (Intel i210), a zdalne zarządzanie zapewnia zintegrowany kontroler IPMI.
Specyfikacja
| Parametry płyty głównej | |
| Standard | Micro-ATX |
| Wymiary | 9.6" x 9.6" |
| Procesor | |
| CPU | Supports Intel® Core™ Ultra Desktop Processors (Series 2) |
| Socket | Single Socket LGA 1851 |
| Zasilanie | 125W |
| Chipset | Intel® W880 |
| Pamięć operacyjna | |
| Pojemność | 4 DIMM slots (2DPC) |
| Rodzaj | DDR5 288-pin ECC/non-ECC UDIMM, CUDIMM |
| DIMM Size Per DIMM | 64GB |
| Max. DIMM Frequency | CUDIMM: 6400 MT/s (1SPC) ECC/non-ECC UDIMM: 5600 MT/s (2SPC 0R2R) 4800 MT/s (2SPC 1R1R) 4400 MT/s (2SPC 2R2R) |
| Napięcie | 1.1V |
| Sloty rozszerzeń | |
| PCIe x 16 | SLOT6: PCIe5.0 x16 [CPU]* *MCIO1 shared lanes x8 with SLOT6. To enable MCIO1, BIOS settings are required. |
| PCIe x 4 | SLOT4: PCIe5.0 x4 [CPU] |
| TPM | |
| TPM support | 1 (13-pin, SPI) |
| Magazynowanie | |
| Kontroler SATA | Intel® W880 (8 SATA 6Gb/s; RAID 0/1/5/10): 4 SATA 7-pin, 1 Mini-SAS HD |
| Others | MCIO1 (PCIe5.0 x8 or 2 PCIe5.0 x4)* [CPU] MCIO2 (2 PCIe4.0 x4) [PCH] |
| M.2 slot | 1 M-key (PCIe4.0 x4), supports 2280 form factor [CPU] 1 M-key (PCIe4.0 x4), supports 2280 form factor [PCH] |
| Ethernet | |
| Additional GbE Controller | 2 RJ45 (1GbE) by Intel® i210 |
| Zarządzanie | |
| Kontroler BMC | ASPEED AST2600: IPMI2.0 with iKVM and vMedia support |
| IPMI Dedicated GLAN | 1 RJ45 Dedicated IPMI LAN port by Realtek RTL8211F |
| Grafika | |
| Kontroler | ASPEED AST2600: 1 DB15 (VGA) Intel® Integrated Processor Graphics: 1 HDMI, 1 DisplayPort |
| Tylny panel I/O | |
| Port Video | 1 DB15 (VGA), 1 HDMI, 1 DisplayPort |
| Port USB 3.0 | 2 Type-A (USB3.2 Gen1) |
| Port Lan | 2 RJ45 (1GbE), 1 dedicated IPMI |
| Port szeregowy | 1 DB9 (COM) |
| UID Button/UID LED | 1 UID button, 1 UID LED |
| Złącza wewnętrzne | |
| Power Connector | 1 Micro-Fit (4-pin, ATX PSU signal) w/ ATX 24-pin adapter cable, 3 (8-pin, ATX 12V) support 12V DC-in |
| Złącze panelu AUX | 1 (9-pin): chassis intrusion, system fault LED, LAN1/LAN2 activity LED, locate |
| Złącze TPM | 1 (13-pin, SPI) |
| Złącze czujnika temperatury | 1 |
| Złącze IPMB | 1 |
| Złącze VGA | 1 (15-pin) |
| Złącze wentylatorów | 7 (4-pin) |
| Other Power Connectors | 1 (6-pin) for HDD power when using 12V DC-in power source |
| Złącze panelu USB 3.2 (Gen1) | 1 header (19-pin, 2 USB3.2 Gen1) |
| Złącze panelu USB 2.0 | 1 header (9-pin, 2 USB2.0) |
| NMI Header | 1 |
| System Panel | 1 (9-pin): power switch, reset switch, system power LED, HDD activity LED |
| Głośnik | 1 |
| BMC_SMB Header | 1 |
| SGPIO Header | 1 |
| Clear CMOS | 1 (2-pin) |
| Onboard LED | |
| Standby PWR LED | 1 (5VSB) |
| Port 80 LED | 1 |
| Fan Fail LED | 7 |
| BMC heartbeat LED | 1 |
| BIOS | |
| Rodzaj BIOS | AMI 256Mb SPI Flash ROM |
| Cechy BIOS | Plug and Play, ACPI 6.4 and above compliance wake up events, SMBIOS 2.3 and above, ASRock Rack Instant Flash |
| Hardware Monitor | |
| Temperatura | CPU, PCH, MB temp, Card side temp, TR1, VR, M.2 Temperature Sensing |
| Wentylator | Fan Tachometer CPU Quiet Fan (Allow Chassis Fan Speed Auto-Adjust by CPU Temperature) Fan Multi-Speed Control |
| Napięcie | VCORE, GT, VCCSA, VNNAON, VCCIO, 1.8V_CPU, VDD2, 0.82V_PCH, 1.8VSB, 3V, 5V, 12V, BAT, 3VSB, 5VSB |
| Środowisko | |
| Temperatura | Operation temperature: 10°C ~ 35°C / Non operation temperature: -40°C ~ 70°C |
| Humidity | Non operation humidity: 20% ~ 90% ( Non condensing) |
Specyfikacja może ulec zmianie bez wcześniejszego powiadamiania. Marka i nazwy produktów są znakami towarowymi ich właścicieli. Działanie konfiguracji innych niż wynikające ze specyfikacji nie jest gwarantowane.
| Form Factor | Micro-ATX |
|---|---|
| Dimensions | 9.6" x 9.6" |
| CPU Socket | LGA 1851 (Socket V1) |
| # of CPU sockets | 1 |
| Supported CPU's | Intel Core Ultra Desktop |
| Max CPU TDP | 125 W |
| Chipset | W880 |
| Memory Type | DDR5 ECC UDIMM DDR5 non-ECC UDIMM |
| Memory Speed | 5600 MT/s |
| # of DIMM's | 4 |
| Max Memory Size | 256 GB |
| Integrated GPU | ASPEED AST2600 |
| # of PCIe x16 5.0 | 1 |
| # of PCIe x4 5.0 | 1 |
| # of USB Ports | 2 x USB 3.2 (rear) 2 x USB 3.2 (header) 2 x USB 2.0 (header) |
| # of SATA Ports | 5 |
| # of NVMe ports | 2 |
| Integrated RAID | 0/1/5/10 |
| # of M.2 2280 | 2 |
| # of Serial Ports | 1 x DB9 |
| # of 1GbE Ports | 2 x RJ45 |
| Network Controllers | Intel i210 |
| Integrated BMC | IPMI Dedicated RJ45 |
| BMC chip | ASPEED AST2600 |
| TPM | 1 x TPM 2.0 13-pin Header |

