Witaj
Nieznajomy !
W koszyku znajduje się
0 szt. towaru na kwotę:
0.00zł
Polski English
      Jesteś tutaj:   Strona główna  |  Karty sieciowe
Wyszukiwanie
ZAAWANSOWANE
Kategorie
Opcje wyświetlania
Wszyscy Producenci:
Broadcom
Emulex
Intel
Mellanox
QLogic
Supermicro
Architektura
10GbE (46)
25GbE (1)
40GbE (7)
50GbE (1)
GbE (56)
Złącze
LC (MM) (15)
QSFP+ (6)
RJ45 (9)
SFP+ (23)
Okablowanie
MMF do 300m (15)
Skrętka kat.5e do 100m (2)
Skrętka kat.6a do 100m (7)
Twinaxial (Cu) do 5m (28)
Ilość portów
1 (18)
2 (30)
4 (8)
Typ złącza magistrali
PCI Express 2.0 x1 (1)
PCI Express 2.0 x4 (2)
PCI Express 2.0 x8 (7)
PCI Express 3.0 x8 (46)
Format
Full Height (6)
Low Profile (49)
Chipset
i350 (1)
Intel 82599 (1)
XE100 (26)
57840 (7)
Cena netto:
od zł   do



WYPRZEDAŻ
 WD VelociRaptor 3.5'', 250GB, SATA/600, 10000RPM, 64MB (WD2500HHTZ)
WD VelociRaptor 3.5'', 250GB, SATA/600, 10000RPM, 64MB (WD2500HHTZ)
244.77zł

Dodaj do schowka WD VelociRaptor 3.5'', 250GB, SATA/600, 10000RPM, 64MB (WD2500HHTZ)   Dodaj do koszyka: WD VelociRaptor 3.5'', 250GB, SATA/600, 10000RPM, 64MB (WD2500HHTZ)
Lista produktów

Pokaż producenta:

Pokaż produkty:
Sortuj produkty wg:
Pokazuj produkty:

  Broadcom NetXtreme BCM5720-2P Dual-Port Ethernet Server Adapter

  Broadcom NetXtreme BCM5720-2P Dual-Port Ethernet Server Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Broadcom

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Broadcom NetXtreme BCM5720-2P Dual-Port Ethernet Server Adapter
Dodaj do koszyka:   Broadcom NetXtreme BCM5720-2P Dual-Port Ethernet Server Adapter

  Broadcom NetXtreme E-series P210p Dual port 10GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957412A4120AC)

  Broadcom NetXtreme E-series P210p Dual port 10GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957412A4120AC)
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» Broadcom

Cena netto: 1246.49zł

Cena brutto: 1533.18zł


Dodaj do schowka   Broadcom NetXtreme E-series P210p Dual port 10GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957412A4120AC)
Dodaj do koszyka:   Broadcom NetXtreme E-series P210p Dual port 10GE PCIe Ethernet Adapter (BCM957412A4120AC)

  Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: 2086.86zł

Cena brutto: 2566.84zł


Dodaj do schowka   Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
Dodaj do koszyka:   Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: 4166.19zł

Cena brutto: 5124.41zł


Dodaj do schowka   Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
Dodaj do koszyka:   Brocade 1020 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: 3560.81zł

Cena brutto: 4379.80zł


Dodaj do schowka   Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
Dodaj do koszyka:   Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
Dodaj do koszyka:   Brocade 1860 Dual Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper
Dodaj do koszyka:   Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA DA Copper

  Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» QLogic

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics
Dodaj do koszyka:   Brocade 1860 Single Port PCIe Gen2 10GbE CNA SR Optics

  Emulex OCe14101-NM OneConnect 10Gb Single-port, 10GBASE-SR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14101-NM OneConnect 10Gb Single-port, 10GBASE-SR SFP+ Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: 785.86zł

Cena brutto: 966.61zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14101-NM OneConnect 10Gb Single-port, 10GBASE-SR SFP+ Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14101-NM OneConnect 10Gb Single-port, 10GBASE-SR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102-NM OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102-NM OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: 1086.67zł

Cena brutto: 1336.60zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14102-NM OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14102-NM OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 1-2 dni
» Emulex

Cena netto: 907.28zł

Cena brutto: 1115.95zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102-UM OneConnect 10Gb CNA Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102-UM OneConnect 10Gb CNA Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: 1128.03zł

Cena brutto: 1387.48zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14102-UM OneConnect 10Gb CNA Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14102-UM OneConnect 10Gb CNA Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102-UT OneConnect CNA Dual-port 10GBASE-T Adapter

  Emulex OCe14102-UT OneConnect CNA Dual-port 10GBASE-T Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Emulex OCe14102-UT OneConnect CNA Dual-port 10GBASE-T Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14102-UT OneConnect CNA Dual-port 10GBASE-T Adapter

  Emulex OCe14102B-NM OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102B-NM OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: 1086.67zł

Cena brutto: 1336.60zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14102B-NM OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14102B-NM OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102B-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102B-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: 827.22zł

Cena brutto: 1017.48zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14102B-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14102B-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102B-UM OneConnect 10Gb CNA Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102B-UM OneConnect 10Gb CNA Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: 1128.03zł

Cena brutto: 1387.48zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14102B-UM OneConnect 10Gb CNA Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14102B-UM OneConnect 10Gb CNA Dual-port 10GBASE-SR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14102B-UT OneConnect CNA Dual-port 10GBASE-T Adapter

  Emulex OCe14102B-UT OneConnect CNA Dual-port 10GBASE-T Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: 1710.96zł

Cena brutto: 2104.48zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14102B-UT OneConnect CNA Dual-port 10GBASE-T Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14102B-UT OneConnect CNA Dual-port 10GBASE-T Adapter

  Emulex OCe14104-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14104-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: 752.02zł

Cena brutto: 924.98zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14104-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14104-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14104B-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14104B-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» Emulex

Cena netto: 1052.34zł

Cena brutto: 1294.38zł


Dodaj do schowka   Emulex OCe14104B-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14104B-NX OneConnect Quad-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter

  Emulex OCe14401-NX OneConnect Single-port 40GBASE-CR4 Adapter

  Emulex OCe14401-NX OneConnect Single-port 40GBASE-CR4 Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Emulex OCe14401-NX OneConnect Single-port 40GBASE-CR4 Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14401-NX OneConnect Single-port 40GBASE-CR4 Adapter

  Emulex OCe14401-UX OneConnect 40Gb Single-port CNA

  Emulex OCe14401-UX OneConnect 40Gb Single-port CNA
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Emulex OCe14401-UX OneConnect 40Gb Single-port CNA
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14401-UX OneConnect 40Gb Single-port CNA

  Emulex OCe14401B-NX OneConnect Single-port 40GBASE-CR4 Adapter

  Emulex OCe14401B-NX OneConnect Single-port 40GBASE-CR4 Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Emulex OCe14401B-NX OneConnect Single-port 40GBASE-CR4 Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14401B-NX OneConnect Single-port 40GBASE-CR4 Adapter

  Emulex OCe14401B-UX OneConnect 40Gb Single-port CNA

  Emulex OCe14401B-UX OneConnect 40Gb Single-port CNA
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Emulex OCe14401B-UX OneConnect 40Gb Single-port CNA
Dodaj do koszyka:   Emulex OCe14401B-UX OneConnect 40Gb Single-port CNA

  Emulex OneConnect OCe14102-NT Dual-port 10GBASE-T Adapter

  Emulex OneConnect OCe14102-NT Dual-port 10GBASE-T Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» Emulex

Cena netto: 1483.26zł

Cena brutto: 1824.41zł


Dodaj do schowka   Emulex OneConnect OCe14102-NT Dual-port 10GBASE-T Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OneConnect OCe14102-NT Dual-port 10GBASE-T Adapter

  Emulex OneConnect OCE14102B-NT Dual-port 10GBASE-T Adapter

  Emulex OneConnect OCE14102B-NT Dual-port 10GBASE-T Adapter
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Emulex

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Emulex OneConnect OCE14102B-NT Dual-port 10GBASE-T Adapter
Dodaj do koszyka:   Emulex OneConnect OCE14102B-NT Dual-port 10GBASE-T Adapter

  Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 24h
» Intel

Cena netto: 958.83zł

Cena brutto: 1179.36zł


Dodaj do schowka   Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk
Dodaj do koszyka:   Intel Ethernet Converged Network Adapter X520-DA2, bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 1-2 dni
» Intel

Cena netto: 976.39zł

Cena brutto: 1200.96zł


Dodaj do schowka   Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk
Dodaj do koszyka:   Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1, retail bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1, retail bulk
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 3-4 dni
» Intel

Cena netto: 1469.43zł

Cena brutto: 1807.40zł


Dodaj do schowka   Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1, retail bulk
Dodaj do koszyka:   Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA1, retail bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk

  Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Intel

Cena netto: 1774.77zł

Cena brutto: 2182.97zł


Dodaj do schowka   Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk
Dodaj do koszyka:   Intel Ethernet Converged Network Adapter XL710-QDA2, bulk

  Mellanox ConnectX-3 EN Network Interface Card 10GbE dual-port SFP+ MCX312A-XCBT

  Mellanox ConnectX-3 EN Network Interface Card 10GbE dual-port SFP+ MCX312A-XCBT
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» Mellanox

Cena netto: 932.03zł

Cena brutto: 1146.40zł


Dodaj do schowka   Mellanox ConnectX-3 EN Network Interface Card 10GbE dual-port SFP+ MCX312A-XCBT
Dodaj do koszyka:   Mellanox ConnectX-3 EN Network Interface Card 10GbE dual-port SFP+ MCX312A-XCBT

  QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper

  QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» QLogic

Cena netto: 565.10zł

Cena brutto: 695.07zł


Dodaj do schowka   QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper

  QLogic QLE3440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics

  QLogic QLE3440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» QLogic

Cena netto: 900.12zł

Cena brutto: 1107.15zł


Dodaj do schowka   QLogic QLE3440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE3440-SR-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA SR Optics

  QLogic QLE3442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper

  QLogic QLE3442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» QLogic

Cena netto: 651.56zł

Cena brutto: 801.42zł


Dodaj do schowka   QLogic QLE3442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE3442-CU-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper

  QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T

  QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 2-3 dni
» QLogic

Cena netto: 1302.40zł

Cena brutto: 1601.95zł


Dodaj do schowka   QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T
Dodaj do koszyka:   QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T
Lista od 1 do 50 (56 znalezionych) Strona:  1  2    [»»] 
Twój koszyk
Ilość: 0 szt.
Suma: 0.00zł
Zamów!
  LISTA ZAKUPÓW:   ROZWIŃ ZWIŃ
Informacje
Kontakt
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Comset S.A.
30-799 Kraków, Łutnia 7

tel. 12 44 66 140
      12 44 66 141
      12 44 66 142
fax.12 44 41 909

sales@superstorage.pl

Intel Platinum 2018 Badge

LSI Premier Partner

HGST Strategic Business Partner

Seagate Premier Partner

Pracujemy w godzinach
Pon. - pt. 09:00 - 17:00
Najczęściej kupowane
1) Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk
Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk
1200.96zł

Dodaj do schowka Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk   Dodaj do koszyka: Intel Ethernet Converged Network Adapter X710-DA2, bulk
2) Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
1115.95zł

Dodaj do schowka Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter   Dodaj do koszyka: Emulex OCe14102-NX OneConnect 10Gb Dual-port 10GBASE-CR SFP+ Adapter
3) QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T
QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T
1601.95zł

Dodaj do schowka QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T   Dodaj do koszyka: QLogic QLE3442-RJ-CK Dual port PCIe Gen3 10GbE IEA Base-T
4) QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
695.07zł

Dodaj do schowka QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper   Dodaj do koszyka: QLogic QLE3440-CU-CK Single port PCIe Gen3 10GbE IEA DA Copper
5) Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter
Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter
843.88zł

Dodaj do schowka Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter   Dodaj do koszyka: Supermicro AOC-SGP-I4 4xRJ45 Intel i350 GbE Adapter



Copyright ©2018 www.superstorage.pl
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Superstorage® jest znakiem zastrzeżonym COMSET S.A.
Powered by osC PRO Wszelkie prawa zastrzeżone.