Witaj
Nieznajomy !
W koszyku znajduje się
0 szt. towaru na kwotę:
0.00zł
Polski English
      Jesteś tutaj:   Strona główna  |  Moduły SFP/SFP+
Wyszukiwanie
ZAAWANSOWANE
Kategorie
Opcje wyświetlania
Wszyscy Producenci:
CISCO
Intel
UTP
Typ modułu
SFP+ (5)
Architektura
10GbE (5)
Złącze
LC (MM) (3)
LC (SM) (2)
Okablowanie
MMF do 300m (3)
SMF do 10km (2)
Cena netto:
od zł   do



WYPRZEDAŻ
 Seagate Barracuda ES.2 3.5'' 500GB SATA2 7.2K 32MB (ST3500320NS)
Seagate Barracuda ES.2 3.5'' 500GB SATA2 7.2K 32MB (ST3500320NS)
121.77zł

Dodaj do schowka Seagate Barracuda ES.2 3.5'' 500GB SATA2 7.2K 32MB (ST3500320NS)   Dodaj do koszyka: Seagate Barracuda ES.2 3.5'' 500GB SATA2 7.2K 32MB (ST3500320NS)
 WD VelociRaptor 3.5'', 250GB, SATA/600, 10000RPM, 64MB (WD2500HHTZ)
WD VelociRaptor 3.5'', 250GB, SATA/600, 10000RPM, 64MB (WD2500HHTZ)
244.77zł

Dodaj do schowka WD VelociRaptor 3.5'', 250GB, SATA/600, 10000RPM, 64MB (WD2500HHTZ)   Dodaj do koszyka: WD VelociRaptor 3.5'', 250GB, SATA/600, 10000RPM, 64MB (WD2500HHTZ)
 WYPRZEDAŻ!!! LSI SAS 9206-16e (H5-25176-02 / LSI00299)
WYPRZEDAŻ!!! LSI SAS 9206-16e (H5-25176-02 / LSI00299)
982.77zł

Dodaj do schowka WYPRZEDAŻ!!! LSI SAS 9206-16e (H5-25176-02 / LSI00299)   Dodaj do koszyka: WYPRZEDAŻ!!! LSI SAS 9206-16e (H5-25176-02 / LSI00299)
Moduły SFP/SFP+

Pokaż producenta:

Pokaż produkty:
Sortuj produkty wg:
Pokazuj produkty:

  Moduł SFP+ 10GbE LR LC/SM kompatybilny z CISCO SFP-10G-LR-UTP

  Moduł SFP+ 10GbE LR LC/SM kompatybilny z CISCO SFP-10G-LR-UTP
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» UTP

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Moduł SFP+ 10GbE LR LC/SM kompatybilny z CISCO SFP-10G-LR-UTP
Dodaj do koszyka:   Moduł SFP+ 10GbE LR LC/SM kompatybilny z CISCO SFP-10G-LR-UTP

  Moduł SFP+ 10GbE SR LC/MM CISCO SFP-10G-SR=

  Moduł SFP+ 10GbE SR LC/MM CISCO SFP-10G-SR=
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» CISCO

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Moduł SFP+ 10GbE SR LC/MM CISCO SFP-10G-SR=
Dodaj do koszyka:   Moduł SFP+ 10GbE SR LC/MM CISCO SFP-10G-SR=

  Moduł SFP+ 10GbE SR LC/MM kompatybilny z CISCO SFP-10G-SR-UTP

  Moduł SFP+ 10GbE SR LC/MM kompatybilny z CISCO SFP-10G-SR-UTP
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» UTP

Cena netto: zapytaj

Cena brutto: zapytaj


Dodaj do schowka   Moduł SFP+ 10GbE SR LC/MM kompatybilny z CISCO SFP-10G-SR-UTP
Dodaj do koszyka:   Moduł SFP+ 10GbE SR LC/MM kompatybilny z CISCO SFP-10G-SR-UTP

  Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ LR Optics

  Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ LR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: zapytaj
» Intel

Cena netto: 1395.06zł

Cena brutto: 1715.92zł


Dodaj do schowka   Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ LR Optics
Dodaj do koszyka:   Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ LR Optics

  Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ SR Optics

  Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ SR Optics
» Dokładny opis produktu
» Dostępność:
» Czas dostawy: 1-2 dni
» Intel

Cena netto: 343.90zł

Cena brutto: 423.00zł


Dodaj do schowka   Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ SR Optics
Dodaj do koszyka:   Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ SR Optics
Lista od 1 do 5 (5 znalezionych) Strona:  1 
Twój koszyk
Ilość: 0 szt.
Suma: 0.00zł
Zamów!
  LISTA ZAKUPÓW:   ROZWIŃ ZWIŃ
Informacje
Kontakt
Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij

Comset S.A.
30-056 Kraków, Toruńska 12

tel. 12 44 66 140
      12 44 66 141
      12 44 66 142
fax.12 44 41 909

sales@superstorage.pl

Intel Platinum 2018 Badge

LSI Premier Partner

HGST Strategic Business Partner

Seagate Premier Partner

Pracujemy w godzinach
Pon. - pt. 09:00 - 17:00
Najczęściej kupowane
1) Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ SR Optics
Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ SR Optics
423.00zł

Dodaj do schowka Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ SR Optics   Dodaj do koszyka: Moduł SFP+ Intel Ethernet SFP+ SR Optics



Copyright ©2018 www.superstorage.pl
Podane ceny zawierają podatek VAT.
Superstorage® jest znakiem zastrzeżonym COMSET S.A.
Powered by osC PRO Wszelkie prawa zastrzeżone.